Lot 1003 300.00 EUR
Kaiserzeit

RIC 1287

300.00 EUR

300.00 EUR

Solidus 402/406, Ravenna. 4,43 g. sehr schön/vorzüglich, kl.
Kratzer

Automatically generated translation:
Solidus 402 / 406, Ravenna. 4, 43 g. Very fine / extremley fine, small scratch
Final bidding date:

May 24, 2019