Los 569 430,00 EUR

Franz Joseph I., 1848-1916

Herinek 182

430,00 EUR

[{"image":"https:\/\/cdn.philasearch.com\/A09269\/E140161\/14016100009a.jpg","thumb":"https:\/\/cdn.philasearch.com\/A09269\/E140161\/14016100009a.jpg"},{"image":"https:\/\/cdn.philasearch.com\/A09269\/E140161\/14016100009r.jpg","thumb":"https:\/\/cdn.philasearch.com\/A09269\/E140161\/14016100009r.jpg"}]

430,00 EUR

Dukat 1912. 3,50 g. 986/1000. vorzüglich/Stempelglanz