Los 319 380,00 EUR

Ali Bei, 1882-1902

Krause/Mishler 227

380,00 EUR

[{"image":"https:\/\/cdn.philasearch.com\/A09269\/E136008\/13600800012a.jpg","thumb":"https:\/\/cdn.philasearch.com\/A09269\/E136008\/13600800012a.jpg"},{"image":"https:\/\/cdn.philasearch.com\/A09269\/E136008\/13600800012r.jpg","thumb":"https:\/\/cdn.philasearch.com\/A09269\/E136008\/13600800012r.jpg"}]

380,00 EUR

20 Francs 1892 A. 6,45 g. 900/1000.
vorzüglich/Stempelglanz