Los 313 390,00 EUR

Alfonso XII., 1874-1885

Krause/Mishler 673 Friedberg 342

390,00 EUR

[{"image":"https:\/\/cdn.philasearch.com\/A09269\/E136008\/13600800008a.jpg","thumb":"https:\/\/cdn.philasearch.com\/A09269\/E136008\/13600800008a.jpg"},{"image":"https:\/\/cdn.philasearch.com\/A09269\/E136008\/13600800008r.jpg","thumb":"https:\/\/cdn.philasearch.com\/A09269\/E136008\/13600800008r.jpg"}]

390,00 EUR

25 Pesetas 1880 (80) MS-M. 8,06 g. 900/1000.
sehr schön/vorzüglich