Los 2076 150,00 EUR

Karl, 1864-1891

Jaeger 86 Thun 443 AKS 132

150,00 EUR

[{"image":"https:\/\/cdn.philasearch.com\/A09269\/E136016\/13601600125a.jpg","thumb":"https:\/\/cdn.philasearch.com\/A09269\/E136016\/13601600125a.jpg"},{"image":"https:\/\/cdn.philasearch.com\/A09269\/E136016\/13601600125r.jpg","thumb":"https:\/\/cdn.philasearch.com\/A09269\/E136016\/13601600125r.jpg"}]

150,00 EUR

Siegestaler 1871. vorzüglich/Stempelglanz