Los 223 180,00 EUR

Fuad I., 1922-1936

Krause/Mishler 353

180,00 EUR

[{"image":"https:\/\/cdn.philasearch.com\/A09269\/E130047\/13004700046a.jpg","thumb":"https:\/\/cdn.philasearch.com\/A09269\/E130047\/13004700046a.jpg"},{"image":"https:\/\/cdn.philasearch.com\/A09269\/E130047\/13004700046r.jpg","thumb":"https:\/\/cdn.philasearch.com\/A09269\/E130047\/13004700046r.jpg"}]

180,00 EUR

20 Piaster 1930. 4,25 g. 875/1000.
vorzüglich/Stempelglanz