Los 449 200,00 EUR

Alfonso XII., 1874-1885

Krause/Mishler 677

200,00 EUR

[{"image":"https:\/\/cdn.philasearch.com\/A09269\/E129160\/12916000019a.jpg","thumb":"https:\/\/cdn.philasearch.com\/A09269\/E129160\/12916000019a.jpg"},{"image":"https:\/\/cdn.philasearch.com\/A09269\/E129160\/12916000019r.jpg","thumb":"https:\/\/cdn.philasearch.com\/A09269\/E129160\/12916000019r.jpg"}]

200,00 EUR

10 Pesetas 1878, off. Neuprägung 1962. 3,23 g. 900/1000.
vorzüglich/Stempelglanz