Los 3165 77,00 EUR

3 Reichsmark Goethe

Jaeger 350

77,00 EUR

[{"image":"https:\/\/cdn.philasearch.com\/A09269\/E129164\/12916400004a.jpg","thumb":"https:\/\/cdn.philasearch.com\/A09269\/E129164\/12916400004a.jpg"},{"image":"https:\/\/cdn.philasearch.com\/A09269\/E129164\/12916400004r.jpg","thumb":"https:\/\/cdn.philasearch.com\/A09269\/E129164\/12916400004r.jpg"}]

77,00 EUR

1932 D. vorzüglich/Stempelglanz