Los 54 6.750,00 EUR

Republik, 1912-1949

Lin Gwo Ming 42

6.750,00 EUR

6.750,00 EUR

Dollar (Yuan) o.J. (1912) Sun Yat Sen "The Republic of China". fast Stempelglanz, feine Patina, winz. Randfehler